Prémiový rad kancelárskych stoličiek ELITE

Prémiový rad kancelárskych stoličiek ELITE prináša viac než vysoký komfort pre zdravé a pohodlné sedenie v elegantnom dizajne. Každý model má široké možnosti prispôsobenia a konštrukciu vyrobenú na mieru z veľmi odolných materiálov.

elite_image
elite_T
elite_H

Elite T1

 

Elite T2

Elite T2+

Zdravo a pohodlne.
Elitné stoličky pre každého.

Modely kancelárskych stoličiek ELITE T majú množstvo funkcií prispôsobenia, z ktorých si vyberie každý podľa vlastných preferencií. Stoličky disponujú 3D alebo 4D nastaviteľnými podrúčkami, vzduchovou bedrovou opierkou, dvojkĺbovou hlavovou opierkou, či oderuvzdornou textíliou podrobenou záťažovým testom. Špeciálny model pre silnejšie postavy osloví každého, kto preferuje komfort vo forme nadštandardného priestoru, viacvrstvej výstuže, či vysokej nosnosti až do 200kg.

Absolútny komfort.
Elitné stoličky
Hygge.

Názov elitnej rady Elite H(ygge) symbolizuje absolútny komfort. Slovo Hygge sa stalo definíciou dánskej kultúry a životného štýlu. Zjednodušene ide o spôsob, ako žiť dobre, pohodlne, vyrovnane a spokojne. Absolútny komfort pocítite i s našou novou Elite H(ygge) radou, vďaka rozsiahlym možnostiam prispôsobenia všetkých častí stoličky, ktoré boli navrhnuté pre najpohodlnejšie sedenie. Ich prednosťou je samovážiaci mechanizmus a bedrová opierka tvorená vzduchovým vankúšikom.