Časté otázky

Je možné produkty Mosh zakúpiť priamo u vás?

Momentálne predaj koncovým zákazníkom nezabezpečujeme. Zabezpečujeme iba veľkoobchodný predaj B2B.

Akú majú produkty Mosh záručnú lehotu?

Na produkty Mosh sa vzťahuje zákonom stanovená 2 ročná záručná lehota.

Je možné u vás objednať komponenty k produktom samostatne?

V prípade záujmu alebo v rámci reklamačného riešenia určité komponenty k produktom Mosh dodávame.

Aké sú hlavné výhody ergonomických stoličiek?

Ergonomická stolička podporí správne držanie tela a vytvára tak komfortné a zdravé sedenie aj pri dlhodobom sedení. Jednotlivé časti ergonomickej stoličky ako sedák, podrúčky, bedrová, hlavová opierka i samotné operadlo, je možné prispôsobiť individuálnym potrebám každého používateľa. Stolička tak poskytne úľavu a naviac pôsobí preventívne pred zdravotnými ťažkosťami spôsobenými nesprávnym sedením.

Na aký povrch sú kolieska ergonomickej stoličky vhodné?

Kolieska majú jazdnú plochu po obvode tvorenú z materiálu, ktorý je šetrný a vhodný na každý povrch. Zároveň je však dostatočne odolný, aby bola zachovaná ich dlhá životnosť.

Aký rozdiel je medzi hojdacím, synchrónnym a asynchrónnym mechanizmom stoličiek?

Hojdací mechanizmus umožní nastavenie pruženia podľa hmotnosti s možnosťou aretácie v ľubovolnom uhle. Synchrónny mechanizmus sa naviac vyznačuje tým, že uhol náklonu operadla a sedáku sa mení súčasne, čím kopíruje sed. Naklápanie operadla je však rýchlejšie ako naklápanie sedáku a umožňuje tak pohodlné dynamické sedenie. Asynchrónny mechanizmus umožňuje nastavenie operadla a sedáku nezávisle na sebe. Funkciou pruženia a fixácie v ľubovolnom uhle disponujú všetky tri mechanizmy našich stoličiek Mosh.

Aký je rozdiel medzi 3D a 4D nastaviteľnými podrúčkami stoličiek?

3D nastaviteľné podrúčky umožňujú nastavenie výšky, hĺbky, či uhlu vrchnej časti opierok. 4D podrúčky disponujú najviac nastavením vzdialenosti od sedáku do priestoru po stranách.

Čím sa vyznačuje studená (HR) pena, ktorá tvorí výplň sedákov, či operadiel stoličiek Mosh?

Studená tzv. HR je vyrábaná špeciálnou metódou tzv. “za studena”. Je typická skvelou bodovou elasticitou, tvarovou stálosťou a vďaka otvorenej bunkovej štruktúre dokáže studená pena rýchlejšie odvetrávať vlhkosť. Vďaka tomu je výplň našich stoličiek veľmi komfortná a má dlhú životnosť.

Je možné si stoličky Mosh vyskúšať?

Momentálne môžete Mosh stoličky vyskúšať  v Bratislave v showroome na Nivách (Elite T2 a Airflow 702) a v Prahe v showroome na centrále v Holešoviciach (Elite T2 a Airflow 801).