Časté otázky

 

Momentálne predaj koncovým zákazníkom nezabezpečujeme. Zabezpečujeme iba veľkoobchodný predaj B2B.

Na produkty Mosh sa vzťahuje zákonom stanovená 2 ročná záručná lehota.

 

V prípade záujmu alebo v rámci reklamačného riešenia určité komponenty k produktom Mosh dodávame.

 

Ergonomická stolička podporí správne držanie tela a vytvára tak komfortné a zdravé sedenie aj pri dlhodobom sedení. Jednotlivé časti ergonomickej stoličky ako sedák, podrúčky, bedrová, hlavová opierka i samotné operadlo, je možné prispôsobiť individuálnym potrebám každého používateľa. Stolička tak poskytne úľavu a naviac pôsobí preventívne pred zdravotnými ťažkosťami spôsobenými nesprávnym sedením.

Kolieska majú jazdnú plochu po obvode tvorenú z materiálu, ktorý je šetrný a vhodný na každý povrch. Zároveň je však dostatočne odolný, aby bola zachovaná ich dlhá životnosť.

Hojdací mechanizmus umožní nastavenie pruženia podľa hmotnosti s možnosťou aretácie v ľubovolnom uhle. Synchrónny mechanizmus sa naviac vyznačuje tým, že uhol náklonu operadla a sedáku sa mení súčasne, čím kopíruje sed. Naklápanie operadla je však rýchlejšie ako naklápanie sedáku a umožňuje tak pohodlné dynamické sedenie. Asynchrónny mechanizmus umožňuje nastavenie operadla a sedáku nezávisle na sebe. Funkciou pruženia a fixácie v ľubovolnom uhle disponujú všetky tri mechanizmy našich stoličiek Mosh.

3D nastaviteľné podrúčky umožňujú nastavenie výšky, hĺbky, či uhlu vrchnej časti opierok. 4D podrúčky disponujú najviac nastavením vzdialenosti od sedáku do priestoru po stranách.

Studená tzv. HR je vyrábaná špeciálnou metódou tzv. “za studena”. Je typická skvelou bodovou elasticitou, tvarovou stálosťou a vďaka otvorenej bunkovej štruktúre dokáže studená pena rýchlejšie odvetrávať vlhkosť. Vďaka tomu je výplň našich stoličiek veľmi komfortná a má dlhú životnosť.

Momentálne nedisponujeme priestorom, kde by boli naše produkty Mosh vystavené. Od roku 2020 je však možné využiť službu zapožičania u nášho obchodného partnera Alza. Stoličku si tak môžete požičať na skúšobných 14 dní a zaplatiť ju, ak s ňou budete spokojní.